ویلاسازی اکسیرسازه

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

ما در اکسیر سازه در کنار شما هستیم تا با بکارگیری اصول فنی و تلفیق آن با هنر، فضایی مناسب برای گذران تعطیلاتتان فراهم کنیم. برای ساخت ویلا باید نکاتی را چون محل احداث پروژه در نظر گرفت. توجه به محل احداث باید به گونه ای باشد که از لحاظ فرم طراحی و متریال مورد استفاده با بستر خود همخوانی داشته و ایجاد ناهنجاری بصری نکند و شما حس خوبی را از حضور در آن فضا داشته باشید، و نکته ای دیگر که در طراحی حائز اهمیت بوده زمینی است که ویلا در آن بنا میگردد که چه چالش ها و امکاناتی به ما برای طراحی اهدا میکند به شکلی که با کمک اصول طراحی بتوانیم فضایی کاربردی و با کیفیت ایجاد کنیم. بسیاری از ویلا های ساخته شده در کشور دارای اصول مهندسی نبوده و مشکلات زیادی را برای کاربران آن به وجود می آورند. نبود طراحی مناسب سازه، نبود پلان معماری با چیدمان صحیح، عدم توجه به بستر شاید در ابتدا مشکلی ایجاد نکند اما به مرور زمان با افزایش کاربری و عمر ساختمان باعث ایجاد هزینه های گزاف برای تعمییرات میگردد.

ما در اکسیر سازه در جلسه اول ابتدا با بازدید و برداشت پروژه کار را آغاز میکنیم. تمام چالش ها، ضعف ها و نقاط قوت زمین پروژه بررسی و پس از برگزاری جلسه دوم با کارفرما، تمامی خواسته های کاربران پروژه بررسی و سپس وارد مرحله طراحی اولیه می گردد.

جلسه سوم جهت ارائه طرح به کارفرما برگزار شده و تغییرات نهایی بررسی و اعمال میگردد. حال با یک نقشه اصولی، طراحی سازه صورت گرفته و بعد از آن وارد مرحله اجرا می شود. پس از پایان مراحل اجرایی که شامل سفت کاری، نازک کاری و غیره میگردد، ویلا آماده تحویل است. البته کارفرمای محترم میتواند در صورت تمایل دکوراسیون داخلی و چیدمان را به ما سپرده و پس از اتمام کلیه موارد یک ویلای مبله و آماده بهره برداری و سکونت تحویل بگیرد.

WhatsApp Image 2024 02 06 at 11.42.27 AM min 1